Návrh vašeho vlastního modelu

S reklamními předměty jako brandovanými tužkami a bloky, láhví vína, nebo deštníkem dnes už nikoho neoslníte. Nemluvě o kvalitě těchto produktů, které tak dříve či později končí v koši, někdy dokonce nepoužité.

Pojďme to vzít za opačný konec a darujte svým klientům a partnerům dárek, který je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale který vzbudí u nich nebo jejich dětí chuť tvořit a učit se něco nového. Darujte zážitek. Pro ně samotné, pro jejich děti a nebo nejlépe – společný čas pro ně a jejich děti.

Darujte papírový model motivu na míru vytvořený vašemu oboru nebo třeba vašeho firemního maskota. Vymyslíme společně něco, co tu ještě nebylo!

Jak probíhá realizace vlastního motivu

  1. Konzultace představy samotného motivu, rozpočtu, typ výsledné výroby.
  2. Skicy motivu
  3. 3D model
  4. prototyp vystřihovánky
  5. návod
  6. finalizace tiskových podkladů 

Máte chuť vytvořit společně něco originálního?

Kontaktujte mne

 

Dosud realizované spolupráce

Mondi Group a. s.

Před koncem roku 2022 se mi ozvala papírna Mondi ze Štětí, která hledala originální přílohu pro svůj externí časopis. Netrvalo dlouho a motiv modelu byl jasný. Ačkoliv jsem ve Štětí studoval a Mondi navštívil v rámci exkurze, netušil jsem, že jejich název byl inspirován právě stromem s latinským názvem Mondia Whitei. Takže jsme zůstali u motivu stromu zůstali a pro model vybrali téma bonsai.

bonsai on white.small

Econea.cz

Kateřina Kang, copywriterka píšící tehdy pro econea.cz, mě oslovila s výzvou, jak bychom mohli dát smysl druhé straně letáku, kterých tehdy plánovali rozeslat 20 tisíc. Zadání bylo jasné. Prostor 1 strana na listu A4 z recyklovaného papíru a model, samozřejmě, snadný tak, aby jej dokázal slepit každý, komu se dostane do rukou.

Ze dvou hlavních námětů jsme nakonec vybrali kaktus v květináči. Výsledný model jako dekorace padnoucí na každý stůl. A zároveň se jednalo o model barevně tištěný na bílý papír, což se vymyká mým klasickým modelům, takže jsem si poprvé vyzkoušel svůj model také ilustrovat.

 

 

Chcete také svůj originální dárkový model?

Kontaktujte mne